نخ های زیبایی

عنوان:

توضیحات:

نخ های زیبایی


نخ هایی که از آنها در کارهای زیبایی استفاده می شود از موادی تهیه می شوند که به مرور زمان جذب بافت پوست می شوند. شایعترین ماده ای که نخ از آن تولید می شود، پلی دی اُکسانون (PDO) می باشد. نخ ها هم به منظور جوان سازی پوست و هم جهت کشیدن (لیفتینگ) پوست به کار می روند. اثرات جوانسازی استفاده از نخ های زیبایی در طی هفته ها و ماهها شروع شده و تا مدتها باقی می ماند. در مقابل هنگامی که نخ به منظور لیفتینگ استفاده شود، با توجه به مکانیکی بودن پدیده ، اثر آن فوراً قابل مشاهده است.

لیفتینگ با نخ یکی از سریعترین راه های جوان سازی است که اثری چشم گیر دارد. از نخ های لیفتینگ می توان جهت اصلاح زوایای صورت، بالا بردن ابروها، کشیدن آویزه­های زیر فک تحتانی و حتی اصلاح نوارهای گردنی و وضعیت سینه­ها استفاده کرد. نخهای مورد نظر دارای خارهای کوچکی روی خود بوده که پس از قرار داده شدن توسط پزشک، در زیر پوست و در ناحیه فوقانی عضله­ها گیر افتاده و تا مدت­ها باقی می­ماند.

با توجه به این که نخها به عنوان اجسام خارجی در زیر پوست شناخته می­شوند، بدن میزبان با افزایش کلاژن سازی واکنش خود را نسبت به نخ نشان داده و نتیجه این واکنش، جوان­تر شد­ن پوست نواحی­ای که نخ در آن به کار رفته است، می­باشد.عوارض :

عفونت و درد محل، ناقرینگی صورت، واکنشهای حساسیتی، خونریزی محل و مشخص شدن ردّ نخ در محل مورد استفاده.

دسته بندی
خدمات

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *کلیه حقوق سایت متعلق به دکتر رامین الماسی است.